Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/22/0735
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej i obsługi programu HURT T 2000, dbanie o miejsce sprzedaży, wykładanie towaru, obsługa i doradztwo klientów, szykowanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej