Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nuna
Numer: StPr/24/0615
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych, odbieranie telefonu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

Umiejętności:Łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, umiejętność szbkiego uczenia się, umiejętność pracyw grupie.

Miejsce pracy:

Nuna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim