Starszy Specjalista w Wydziale Monitoringu Finansowego Umów

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Żelazna 59A

Termin składania CV: 20 stycznia 2023 r.

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane
  • na kierunkach: finanse, ekonomia,
  • posiada minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu
  • MS Office, w szczególności MS Excel,
  • potrafi myśleć analitycznie,
  • jest samodzielny, rzetelny, dobrze organizuje pracę własną,
  • jest komunikatywny, potrafi współpracować w zespole.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • znajomość ustaw: o finansach publicznych, prawo wodne.
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • weryfikację harmonogramów rzeczowo-finansowych umów dla strategicznych inwestycji/zadań realizowanych przez Wody Polskie,
  • monitoring realizacji harmonogramów rzeczowo-finansowych umów w stosunku do założeń planów rzeczowo-finansowych inwestycji/planów finansowych w zakresie kosztów bieżących,
  • monitoring i weryfikację środków wydatkowanych w oparciu o umowy zawarte w Krajowym Zarządzie Gospodarki Wodnej oraz Regionalnych Zarządach Gospodarki Wodnej,
  • przygotowywanie analiz przyczyn odchyleń wydatkowania środków,
  • współpracę przy rozliczaniu inwestycji finansowanych ze środków budżetu państwa,
  • przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań z realizacji planów,
  • opiniowanie i weryfikację projektów umów dotacji.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

Najnowsze oferty pracy:

Inżynier systemowy DevSecOps

dzisiaj

IT CONNECT Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Senior Specialist Downstream Process Development

dzisiaj

Polpharma Biologics

mazowieckie / Duchnice

Podobne oferty

Specjalista / Specjalistka ds. operacji dokumentowych

2023-01-27

mBank S.A.

Twój zakres obowiązków: kompleksowa obsługa akredytyw dokumentowych importowych oraz eksportowych weryfikacja i obsługa zleceń i dyspozycji złożonych...

Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Oceny Projektów Inwestycyjnych

2023-01-19

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Stanowisko pracy ds. oceny ekonomicznej Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę Oferujemy: przejrzyste zasady...