Technik Informatyk

Grupa EBS S.A. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Bieżące wsparcie IT dla pracowników biura i placówek handlowych
  • Nadzór nad infrastrukturą oraz prawidłowością działania urządzeń oraz systemów sprzedażowych, konserwacja sprzętu
  • Konfiguracja sprzętu IT w tym komputery, urządzenia sieciowe, wideo-monitoringi
  • Nadzór nad bezpieczeństwem sieci i sprzętu
  • Praca w trybie zmianowym oraz dyżurowym – w tym dyżury weekendowe
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie informatyki stosowanej
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputera, umiejętność diagnozowania i naprawy uszkodzeń
  • Znajomość zagadnień związanych budową i konfiguracją sieci WLAN/VLAN/LAN
  • Administracja systemami opartymi na Windows 2012R2 – 2022
  • Umiejętność zarządzania bazami danych MS SQL, MySQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych MS Office, LibreOffice
  • Zmysł techniczny oraz znajomość technicznych aspektów obszarów związanych z IT
  • Podstawa znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami fiskalnymi – mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze systemów sprzedażowych – mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność działania pod presją
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)