Trener koni do gry w polo

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Czarny Las
Numer: StPr/22/2872
OBOWIĄZKI:
trenowanie koni na potrzeby gry polo, trenowanie koni i opieka nad nimi, stosowanie metod treningu zgodnie z wymaganiami anatomii, fizjologii, mechaniki ruchu, zapewnianie warunków przebywania, żywienia, treningu oraz eksploatacji koni, stwarzanie im optymalnych warunków wzrostu i rozwoju, a także kształtowanie wrodzonych lub nabytych cech użytkowych, inne zadania pokrewne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wiedza i doświadczenie w kontaktach i tresurze koni, a przede wszystkich w przygotowywaniu koni do gry w polo

Miejsce pracy:

Czarny Las

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie