Zbieracz pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Miejsce pracy: Chotycze
Numer: StPr/24/0139
OBOWIĄZKI:
Zbieranie pieczarek, układanie, sortowanie, dbanie o porządek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym ze względu na komunikację w zakładzie pracynienormowane godziny pracypracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy

Miejsce pracy:

Chotycze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach