Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Stromiec
Numer: StPr/23/0046
OBOWIĄZKI:
Rejestracja pacjentów, prowadzenie dokumentów, obsługa komputera, telefonu, faxu, współpraca z personelem medycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Obsługa Komputera, umiejętność pracy w zespole, miła aparycja.

Miejsce pracy:

Stromiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Najnowsze oferty pracy:

Lekarz Stomatolog

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Raportowiec / Analityk biznesowy

dzisiaj

IT CONNECT Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Wola, ul. Przyokopowa 33

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Przyokopowej 33 w Warszawie Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Twoją rolą będzie: bezpośrednia obsługa...

Więcej informacji

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Wola, ul. Komitetu Obrony Robotników 49

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 49 w Warszawie. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Praca w wymiarze około 140...

Więcej informacji