Specjalista ds. Kadr i Płac / Rekruter

Ogłoszenie numer: 7868625, z dnia 2023-01-31

MakeUp jest jednym z najbardziej konkurencyjnych sklepów internetowych oferujących kosmetykę i perfumy. Nasz główny cel – nie tylko umożliwienie dokonywania szybkich zakupów bez wychodzenia z domu, lecz także odkrywanie – specjalnie dla Ciebie – zupełnie nowego świata produktów kosmetycznych i perfumeryjnych. Z każdym dniem MakeUp prężnie się rozwija i wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, a wszystko po to, żeby na bieżąco zapoznawać Cię z produktami zarówno najbardziej znanych marek, jak i tych niszowych, które są tak samo ciekawe i zasługują na wzmożoną uwagę. Pragniemy uczynić każdy Twój dzień lepszym, wypełniając go pięknem i niesamowitymi zapachami. Niskie ceny, ogromny wybór, wysoka jakość i obsługa na najlepszym poziomie – to główne tajemnice sukcesu firmy MakeUp. Troszczymy się o to, żeby nasi Klienci dowiedzieli się jak najwięcej o danym produkcie, dlatego na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółowe opisy kosmetyków i informacje o ich składzie czy sposobie użycia oraz dotyczące ich zdjęcia i filmiki.

Klienci MakeUp zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc u naszych konsultantów. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na naszej stronie. Konsultant nie tylko pomoże wybrać produkty, lecz także odpowie na wszystkie pytania dotyczące pracy sklepu, przyjmie zamówienie i poinformuje o terminie dostawy. A co, jeśli z różnych powodów nie możesz wykonać połączenia? Po prostu zamów rozmowę poprzez przycisk w lewym górnym rogu na stronie głównej, a my niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z obsługą kadrową i płacową pracowników.
  • Obsługa procesów zatrudniania, zmiany warunków pracy i płacy oraz zakończenia współpracy, w tym sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS.
  • Kontrola i ewidencja czasu pracy pracowników.
  • Monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, zezwoleń na pracę.
  • Obsługa programów PŁATNIK, PFRON, GUS.
  • Współpraca przy kontrolach PIP, ZUS, US.
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy.
  • Wspieranie zarządu w sprawach administracyjnych.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu.
  • Współpraca z obsługą prawną w ramach przygotowania umów i regulaminów wewnętrznych.
  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych zgodnych z bieżącym zapotrzebowaniem.
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń.
  • Administrowanie bazą danych kandydatów.
  • Pozyskiwanie kandydatów w social mediach, biurach karier itp.
  • Aktywne uczestnictwo w giełdach i targach pracy.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr i płac w spółce o dużej dynamice procesów (doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy.
  • Znajomość systemu PŁATNIK.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word).
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Znajomość zasad zatrudnienia cudzoziemców będzie dodatkowym atutem.
  • Nastawienie na współpracę.
  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz terminowego realizowania obowiązków.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Elastyczność i otwartość na nowe zadania, zdolność do samokształcenia się.
  • Komunikatywność, otwartość.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu działań rekrutacyjnych na stanowiskach niższego i średniego szczebla.
  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w godz. 8.00-16.00.
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Firmowy laptop, telefon.