Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Konserwator
Miejsce pracy: Dobre (pow. miński, gm. Dobre), Dobre
Numer: StPr/24/357
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie stanu technicznego budynku Urzędu Miasta i Gminy Dobre, konserwowanie budynków, obiektów i urządzeń będących w posiadaniu Gminy Dobre, terenów w otoczeniu w/w i ich elementów, ogólne prace gospodarcze, porządkowe, remontowe, odtworzeniowe, ogólne prace remontowe dróg, ulic, chodników, obsługa placówek oświatowych z terenu Gminy Dobre i żłobka w zakresie dowożenia posiłków, prace ogrodnicze z zakresu utrzymania porządku i należytego stanu parku w Dobrem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim