Doradczyni / Doradca Premium

Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
  • Budowanie relacji z klientami premium,,
  • Analiza potrzeb klientów, tworzenie i prezentowanie spersonalizowanych ofert,
  • Pozyskiwanie nowych klientów premium,
  • Realizacja celów sprzedażowych z przestrzeganiem standardów jakości i etyki,
  • Obsługa finansowa klientów (kredyty, inwestycje, ubezpieczenia, konta, płatności elektroniczne),
  • Zarządzanie zyskownością portfela klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych w sektorze bankowym,
  • Znajomość podstaw ekonomii oraz produktów bankowych,
  • Umiejętność personalizacji sprzedaży,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i umiejętność pracy zespołowej.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.