Inżynier Budowlany

GRUPA KDM to jedna z wiodących firm zajmująca się w generalnym wykonawstwem. Kompleksowo realizuje inwestycje: od projektu, przez prace ogólnobudowlane, instalacyjne, aranżacyjne fit-out, po serwis. Firma zdobywała doświadczenie podejmując, z sukcesem prowadząc i finalizując zadania inwestycyjne o wysokim stopniu trudności, takie jak laboratoria, budynki służby zdrowia, obiekty farmaceutyczne, produkcyjne, oświatowe, technologiczne, biurowe, mieszkaniowe, galerie handlowe, hotele. Mocną stroną spółki jest kompleksowość świadczonych usług i optymalizacja proponowanych klientom rozwiązań – misją GRUPY KDM jest bowiem zapewnienie przewidywalności w procesie budowlanym.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Połczyńska 53
Twój zakres obowiązków
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty budowlane
  • Koordynowanie harmonogramów dla poszczególnych etapów robót
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców
  • Przygotowywanie zamówień na materiały na podstawie projektu
  • Zmawianie materiałów, nadzorowanie terminów dostaw
  • Raportowanie realizacji projektu do Kierownika Robót
  • Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych
Nasze wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
  • Dużą samodzielność planowania pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny