Kucharz (dania zimne)

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:
Kucharz (dania zimne)
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sielecka 35
Zadania:
  • przygotowywanie dań podawanych na zimno zgodnie z recepturami
  • dbałość o smak i estetykę dania
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Oferujemy:
  • 8000zł netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • system premiowy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych
  • możliwość zatrudnienia na godziny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. HR

dzisiaj

SIXT Rent a Car

mazowieckie / Warszawa, Saska Kępa

Więcej informacji

Ekspedytor ruchu

dzisiaj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Młodszy kucharz kuchni orientalnej

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie / Sokołów Podlaski

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Znajomość kuchni orientalnej i...

Więcej informacji

Kucharz kuchni indyjskiej/bengalskiej

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

mazowieckie / Wyszków

Przygotowywanie dań kuchni bengalskiej/indyjskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: bengalski, w mowie - A1 -...

Więcej informacji