Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Choszczówka Stojecka, okolice Mińska Mazowieckiego
Nr ref.: a0tbI000001AQS5QAO

Zakres zadań:

  • załadunek i rozładunek transportów,
  • przygotowywanie wysyłek,
  • klasyfikacja materiałów szalunkowych,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagamy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i skanera,
  • zdrowie fizyczne,
  • język angielski lub hiszpański w stopniu komunikatywnym - mile widziane,
  • odpowiedzialność oraz skrupulatność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę jednozmianową.
www.trenkwalder.pl