Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Magazynier
Miejsce pracy: Żuromin
Numer: StPr/24/0281
OBOWIĄZKI:
1. Przyjmowanie dostaw towaru.2. Sprawdzanie stanów magazynowych.3. Dbanie o porządek w magazynie.4. Współpraca z innymi pracownikami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: skrupulatność i umiejętność dbania o porządek

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żuromin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie