Mechanik

Specjalnością firmy BOSE-INSTAL z województwa mazowieckiego, są odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonujemy na terenie całego kraju.

Mechanik
Miejsce pracy: Czerwona Niwa
Zadania:
  • praca w warsztacie w oddziale firmy Czerwona Niwa 1A woj. mazowieckie
  • toczenie
  • spawanie
  • ogólna mechanika-naprawa maszyn
  • kierowanie warsztatem
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • zmysł techniczny
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zakwaterowanie w firmie (Czerwona Niwa 1A)
  • stabilne zatrudnienie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.