Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Ogłoszenie numer: 8977114, z dnia 2024-04-26

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych z zakresu hemostazy,
  • Obsługa systemu laboratoryjnego,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • Znajomość procedur laboratoryjnych,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa i zaangażowanie, otwartość na wprowadzanie nowych metod diagnostycznych,
  • Umiejętność korzystania z komputera.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w zespole diagnostyczno – naukowym,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.