Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Szkoleń

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Wsparcie w organizacji spotkań wprowadzających i szkoleń onboardingowych
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych i szkoleniowych dla nowych pracowników
  • Wyszukiwanie propozycji rozwojowych dla grup menedżerskich (w tym opracowywanie zapytań ofertowych)
  • Organizowanie i koordynacja zapisów na szkolenia i ich logistyki (sala, catering, rozliczenia, przepustki)
  • Komunikacja z dostawcami w celu sprawnej i wysokiej jakości realizacji usług szkoleniowych
  • Monitorowanie satysfakcji pracowników po szkoleniach na podstawie ankiet poszkoleniowych, analiza i wyciąganie wniosków
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Oczekiwania:
  • Umiejętności organizacyjne i koordynacja działań
  • Komunikatywność - konieczność współpracy z wieloma interesariuszami, przygotowywanie materiałów szkoleniowych i informacyjnych dla nowych pracowników
  • Kreatywność i znajomość narzędzi takich jak np. Canva oraz Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint)
  • Zainteresowanie szeroko-pojętym ROZWOJEM
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym
  • Rzetelność, terminowość, chęć rozwoju i inicjatywa (lubisz wychodzić z własnymi pomysłami)
  • Możesz pochwalić się udziałem w różnego rodzaju aktywnościach studenckich: koła, fundacje, zrzeszenia etc. (mile widziane)
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma