Montażysta mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Budy Kaleńskie
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
Przygotowania do montażu, montowanie uchwytów, zawiasów, śrób, wbijanie kołków, skręcanie śrób oraz poszczególnych elementów, obsługa wkrętarki, skręcanie mebli, mocowanie okuć, przygotowanie mebli do transportu i zabezpieczenie przed uszkodzeniem, pomoc w załadunku i rozładunku mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staz w ramach środków Algorytmu

Miejsce pracy:

Budy Kaleńskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie