Nauczyciel języka hiszpańskiego

O NAS
Jesteśmy szkołą językową działającą od ponad 15 lat na rynku.

Zapewniamy naszym uczniom i lektorom komfortowe warunki nauki w małych grupach (do 7 osób) oraz zajęcia indywidulane i tzw. duety.

Nastawiamy się na jakość nauczania i doskonałe wyniki kursantów. Śledzimy nowości rynkowe, wdrażamy nowoczesne podręczniki i metody nauczania. Wszystkie kursy są objęte nadzorem metodyka.
Miejsce pracy: Nowa Iwiczna, ul. Gimnazjalna
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz osób dorosłych
  • Przygotowywanie i prowadzenie lekcji zgodnie z określonym programem nauczania
  • Ocena postępów uczniów i przygotowanie raportów z ich wynikami
  • Aktualizowanie wiedzy na temat nowych metod i materiałów dydaktycznych
  • Stałe doskonalenie procesu nauczania

Szukamy lektora polskojęzycznego lub tzw. Native Speaker’a (Hablante nativa/o), który dołączy do zespołu od września 2024. Zależy nam na osobach posiadających doświadczenie w nauczaniu.

Wymagania:
  • Perfekcyjna znajomość języka hiszpańskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • Doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego jako obcego języka
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny i zrozumiały
  • Umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb uczniów
  • Dyspozycyjność i elastyczność w pracy, gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym także wieczorami
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Grafik dostosowany indywidualnie do dostępności lektora
  • Komfortowe warunki pracy
  • Dostęp do obszernej biblioteki
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb lektorów