Operator urządzeń pakujących

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Niepiekła
Numer: StPr/24/0522
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń służących do automatycznego pakowania towarów, regulowanie maszyn pakujących, monitorowanie stanu faktycznego maszyn, usuwanie drobnych awarii i usterek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Zdolności techniczne, manualne, zaangażowanie, dbałość o szczegóły, dyspozycyjność.Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym wymagana jest ze względów organizacyjnych grup pracowników z Filipin i Indii oraz innych krajów anglojęzycznych.

Miejsce pracy:

Niepiekła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku