Optometrysta

Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z planowanym rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na
stanowisko:
Miejsce pracy: Grójec
Obowiązki:
  • Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych
  • Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych
  • Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta
  • Stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych
  • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych
  • Posiadanie numeru optometrysty będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".