Pakowacz / Pakowaczka

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska 63
Zakres obowiązków:

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pakowacz/Pakowaczka
Miejsce pracy: ul. Lubiejewska 63, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Rodzaj umowy - umowa zlecenie na 1 miesiąc
System pracy - czterobrygadowy (3 zmiany po 8h)

Zadania:

  • pakowanie wyrobów gotowych przy linii produkcyjnej,
  • właściwe oznaczenie opakowań,
  • sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków oraz przestrzeganie przepisów zakładu.
Wymagania:
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym (po 8h)
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność, sumienność.