Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Ruszków (pow. gostyniński, gm. Gostynin), Ruszków
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
pomoc przy obieraniu warzyw, owoców, pomoc przy przygotowywaniu sałatek, surówek oraz dekorowanie dań, porcjowanie mięs pod nadzorem opiekuna, przygotowywanie asortymentu , pomoc przy obróbce termicznej mięs, wykonywanie potraw zgodnie z poleceniem kucharza, dbanie o porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie, utrzymywanie porządku, czyszczenie sprzętów, prace porządkowe w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staz w ramach środków Algorytmu

Miejsce pracy:

Ruszków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie