Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
Cel stanowiska:zapewnienie wyżywienia słuchaczom oraz uczestnikom przedsięwzięć organizowanych w obiektach zlokalizowanych w Legionowie oraz policjantom pełniącym służbę i pracownikom zatrudnionym w jednostce.ZADANIA PODSTAWOWE1) przygotowywanie produktów żywnościowych do obróbki wstępnej i obróbki termicznej;2) wydawanie posiłków;3) utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności i żywienia HACCP oraz prowadzenie stosownej dokumentacji.ZADANIA DODATKOWE1) utrzymywanie pomieszczeń bloku żywienia i magazynów w należytym stanie sanitarno-higienicznym.Okres próbny: 3 miesiące. Praca w godzinach: 6.00-14.00/12.00-20.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- pożądane umiejętności: organizacja pracy własnej, przewidywania;- niezbędne: oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 320,16 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie