Pomocnik księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0272
OBOWIĄZKI:
Poznanie zasad księgowanie, przygotowanie dokumentów do księgowania, podstawowe zasady księgowania rodzajów dokumentacji, szkolenie w zakresie księgowania dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie o kierunku rachunkowość/finanse

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej