Pracownik archiwum

Ogłoszenie numer: 8977108, z dnia 2024-04-26

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa rotomatu,
  • Archiwizacja kart pacjentów,
  • Wkładanie wyników badań do kart pacjentów,
  • Przygotowywanie kart pacjentów dla lekarzy,
  • Dbanie o porządek w archiwum,
  • Dbanie o terminowy przegląd rotomatu.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodyscyplina),
  • Obsługa komputera (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w placówce medycznej posiadającej kontrakt z NFZ.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.