Pracownik gospodarczy / Pracownica gospodarcza

Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. jest samorządowym i jedynym w kraju miejskim przewoźnikiem kolejowym, a także jednym z elementów Warszawskiego Transportu Publicznego. Od 18 lat świadczymy usługi transportu pasażerskiego w ramach aglomeracji warszawskiej. Zapewniamy mieszkańcom stolicy i okolicznych gmin wygodny dojazd do pracy czy szkoły. Eksploatując nowoczesne pojazdy i realizując kolejne inwestycje, oferujemy atrakcyjną alternatywę wobec transportu samochodowego, zmniejszając negatywny wpływ miasta na środowisko.

Opis stanowiska:
  • Utrzymanie w czystości pomieszczeń użytkowanych przez Szybką Kolej Miejską w Warszawie na stacjach zwrotnych;
  • Utrzymywanie w czystości taboru kolejowego SKM realizującego postoje na stacjach zwrotnych poprzez dokonywanie sprzątania pobieżnego;
  • Przeprowadzanie czyszczenia i dezynfekcji elementów wewnętrznego wyposażenia taboru SKM według aktualnych wytycznych związanych z zagrożeniem epidemicznym i sanitarnym;
  • Utrzymanie czystości w obiektach znajdujących się na terenie bocznicy kolejowej poprzez dokonywanie sprzątania w pomieszczeniach i ciągach komunikacyjnych oraz czyszczenia elementów ich wyposażenia;
  • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach i ciągach komunikacyjnych w siedzibie Spółki  poprzez dokonywanie sprzątania oraz czyszczenia elementów ich wyposażenia;
  • Utrzymywanie w czystości gablot informacyjnych jednostronnych i dwustronnych, wolnostojących, rozlokowanych na 26 stacjach i przystankach kolejowych wzdłuż tras przejazdu linii SKM, poprzez dokładne czyszczenie wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych części metalowych gabloty oraz dwustronnym myciu szklanych witryn, w tym usuwaniu graffiti i nalepek samoprzylepnych;
  • Wykonywanie innych poleceń służbowych wydawanych przez przełożonego.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum podstawowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy zmianowej (12h) oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • Dyscyplina i dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę na pełen etat w systemie zmianowym;
  • Możliwości stałego rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Dofinansowanie nauki języków obcych;
  • Wspólne akcje dobroczynne i sportowe;
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in. świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie.
Klauzula informacyjna

Poprzez udział w procesie rekrutacji, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż: imię (imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w tym w załączonym CV, przez Szybką Kolej Miejską Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 125/127, 02-017 Warszawa, w celu udziału w procesie rekrutacyjnym(zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO.

Kto przetwarza Pana/Pani dane osobowe
Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 125/127, 02-017 Warszawa. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie lub na adres mailowy: rekrutacja@skm.warszawa.pl

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych
W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się wysyłając e-maila pod adres: iodo@skm.warszawa.pl.

Cele i podstawa prawna przetwarzania Pana/Pani danych osobowych
1. Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o:
  • 6 ust. 1 lit. c RODO, w szczególności przepisy Kodeksu pracy (art. 22¹ §1 – w przypadku danych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, podane przeze mnie dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

  • dobrowolnie wyrażoną zgodę ( 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO – w przypadku podania danych należących do szczególnych kategorii danych) w przypadku pozostałych danych.
2. Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych w toku przyszłych rekrutacji:
  • Na podstawie odrębnie udzielonej przez Panią/Pana zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO
3. Dane będą mogły być również przetwarzane w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) oraz 9 ust. 2 lit. f RODO).
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym. Odmowa podania danych uniemożliwi rozpatrzenie Pana/Pani aplikacji.

Okres, przez który Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:
  • W przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby bieżącej rekrutacji – Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji. Okres ten może zostać przedłużony o czas niezbędny do dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
  • W przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji – Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez 1 rok.
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Pana prawo do:
  • dostępu do swoich danych osobowych,
  • sprostowania swoich danych osobowych,
  • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  • przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Kategoriach odbiorców Pani/Pana danych osobowych:
Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy narzędzi wspierających proces rekrutacji, podmioty realizujące w imieniu i na rzecz Administratora procesy rekrutacyjne, dostawcy usług IT, podmioty świadczące usługi doradcze, prawnicze oraz inne podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu.
Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.