Pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, etykietowanie, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na tym podobnym stanowisku, praca pod presją czasu, komunikatywność, sumienność, mile widziana znajomość języka angielskiego - stopień kominikatywny

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie