Pracownik pomocniczy w gospodarstwie

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Warka
Numer: StPr/24/0350
OBOWIĄZKI:
ręczne sadzenie rozsad warzyw, ręczne odchwaszczanie upraw, zbiór owoców i warzyw, ręczne rozkładanie obornika na pole i pod drzewa owocowe, karczowanie sadów, czyszczenie karp, kopanie rowów pod nawodnienie, rozkładanie nawodnienia, ręczne sortowanie owoców i warzyw i przygotowanie do sprzedarzy, ręczny załadunek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Warka

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu