Pracownik produkcji - montaż rowerów elektrycznych

Jobo Europe Sp. z o.o. to międzynarodowy producent rowerów elektrycznych.

Znajdujemy się w Sokołowie 5 km od Janek i 4 km od Pruszkowa w Hillwood Park z bardzo dogodnym dojazdem z Pruszkowa, Piastowa, Komorowa, Raszyna i Janek.

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
Opis stanowiska
  • Montaż rowerów elektrycznych na linii montażowej
  • Przygotowanie podzespołów rowerów do montażu
  • Regulacje kół, hamulców, przerzutek
  • Kontrola jakości
Wymagania
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w produkcji i serwisowaniu rowerów – mile widziane
  • Umiejętność pracy z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi – mile widziane
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - 1 mies. okres próbny na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie od 4730 zł/mies. Brutto
  • Miesięczne premie po okresie próbnym
  • Dodatek stażowy
  • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży rowerowej
  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Szkolenia stanowiskowe