Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/24/0346
OBOWIĄZKI:
docinanie elementów kurczaka, układanie elementów na tackach, segregacja elementów kurczaka na liniach produkcyjnych, ważenie i przekładanie elementów w kartony/ pojemniki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Predyspozycje do pracy stojącej w niskich temperaturach, sprawność fizyczna. Mile wiedziana znajomość języka angielskiego ponieważ praca jest wykonywana w grupie osób z Nepalu, Filipin, Indii.

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie