Rekruter

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Rekruter
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/24/0968
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego/bezpośredniego) z kandydatami ze Wschodniego rynku na wszystkich etapach rekrutacji, wprowadzenie danych do systemu, wykonywanie czynności w systemie CRM, aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przedstawianie ofert pracy oraz udzielanie informacji o warunkach zatrudnienia, przeprowadzanie osobistych spotkań z kandydatami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, umiejętność wykonywania zleceń pod presją czasu, umiejętność obsługi komputera - Word, Excel, Power Point

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 32,08 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie