Serwisant ds. stacji CNG/ LNG/ LCNG

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 11452

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja i serwis urządzeń na stacjach CNG, LNG, LCNG
  • Montaż urządzeń podczas budowy stacji CNG/ LNG/ LCNG
  • Dokumentacja prac i udział w szkoleniach

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunkach technicznych
  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki lub urządzeń sprężających
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń sprężających lub instalacji ciśnieniowych/hydraulicznych
  • Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Znajomość pakietu MS Office i prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy na terenie Polski

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.