Specjalista ds. jakości w branży lotniczej

Aktualnie dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
  • prowadzenie operacji kontroli technicznej i jakościowej (pomiary i próby funkcjonalne zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz obowiązującymi normami);
  • wykonywanie działań w oparciu o dokumentację techniczną i jakościową;
  • realizacja działań naprawczych i prewencyjnych;
  • rejestrowanie i analizowanie niezgodności;
  • współtworzenie rozwiązań usprawniających pracę działu.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia technicznego (minimum średnie);
  • znajomości rysunku technicznego oraz technik pomiarowych;
  • umiejętności obsługi narzędzi: suwmiarka, średnicówka, mikrometr, tłoczki do otworów;
  • dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premiowy;
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 6:00-8:00);
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Dofinansowanie wypoczynku;
    • Kasa zapomogowo-pożyczkowa;
    • Program rekomendacji pracowników;
    • Zniżka na zakup akcji.
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.