Specjalista ds. Marketingu

Ogłoszenie numer: 8964328, z dnia 2024-04-25

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • zamieszczanie informacji tekstowych i graficznych na stronie internetowej i w aplikacji
  • tworzenie projektów graficznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie)

Wymagania

  • znajomość języka polskiego,
  • znajomości programu graficznego (Coreldraw, Photoshop)
  • samodzielności i zaangażowania w realizowaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).