Specjalista ds. Obsługi Klienta

KGL od 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czosnów
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa klientów w celu zachowania właściwych relacji handlowych i maksymalizacji sprzedaży
  • udział w ustalaniu planu produkcyjnego
  • ścisła współpraca z dedykowanym Przedstawicielem Handlowym
  • obsługa zamówień Klientów (m.in. negocjowanie i potwierdzanie terminów realizacji dostaw, doradztwo w zakresie doboru zamienników)
  • rozliczanie współpracy z Klientami w ustalonej formie, nadzór nad płatnościami
  • współpraca z Działami: Handlowym, Planowania Produkcji, Logistyki, Reklamacji
  • badanie satysfakcji Klientów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania relacji i pracy w zespole
  • znajomość programu Excel, Word, Power Point