Specjalista ds. zakupów i logistyki

Ogłoszenie numer: 8979961, z dnia 2024-05-01

Seen Distribution Sp. z o.o.

Dystrybutor elementów złącznych, importer znanych światowych marek.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie procesami zakupowymi i logistycznymi Działu Mechaniki;
  • Dbanie o doskonałe relacje z kluczowymi producentami reprezentowanymi na polskim rynku;
  • Aktywna współpraca ze wszystkimi dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • Ocena dotychczasowych dostawców;
  • Wyszukiwanie nowych, potencjalnych dostawców;
  • Nadzór nad stanami magazynowymi;
  • Organizacja transportów i dostaw oraz nadzór nad ich terminową realizacją.

Wymagania

  • Zdolności negocjacyjno-handlowe;
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w dziale zakupów/logistyki;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
DODATKOWE ATUTY:
  • Znajomość branży elementów złącznych;
  • Znajomość programu Sage Symfonia Handel.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Odpowiednie szkolenia wewnętrzne;
  • System premiowy.