Spedytor międzynarodowy

Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.

Od ponad 30 lat świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne ładunków całopojazdowych, częściowych i drobnicowych. Obsługujemy klientów w transporcie drogowym, morskim i kolejowym.

Jesteśmy godnym zaufania pracodawcą dbającym o rozwój pracownika i jego satysfakcję zawodową.

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • Przygotowywanie ofert i warunków współpracy
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Oczekujemy:
  • Znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego/niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka efektywność
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy