Administrator (pracownik biurowy) k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10952
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i rejestracja korespondencji kierowanej do Departamentu i nadzorowanie prawidłowości jej obiegu, - przyjmowanie telefonów i udzielanie podstawowych informacji związanych z działalnością Departamentu, - kierowanie interesantów, zgłaszających się bezpośrednio lub telefonicznie, do właściwych pracowników Departamentu, - organizacja i przygotowywanie spotkań organizowanych przez Departament, - koordynacja podróży służbowych kierownictwa i pracowników Departamentu, - wspieranie pracowników Departamentu w codziennych zadaniach administracyjnych, - współpraca z innymi Departamentami i Biurami w zakresie przepływu informacji i dokumentów, - załatwianie rutynowych spraw, w tym redagowanie standardowych pism zleconych przez Dyrektora, - należyte, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami i procedurami, wykonywanie powierzonych obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Praca w godzinach: 08:15 - 16:15;Wymagania:- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące;- Umiejętność obsługi komputera (MS Office);- Biegła znajomość języka polskiego;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy