Analityk Biznesowo-Systemowy IT / Dział IT BP

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Do Działu IT BP Usług Biznesowych​ poszukujemy zaangażowanego Analityka Biznesowo-Systemowego z praktycznym doświadczeniem w realizacji projektów IT.

  • Poziom: mid/senior
  • Forma współpracy: B2B/Umowa o pracy
  • Rekrutacja: zdalna lub w biurze
  • Model pracy: hybrydowy (1-2 razy w tygodniu - praca w biurze w Warszawie)
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy: 08.00-10.00
Główne obowiązki:
  • Przeprowadzanie analiz i identyfikacja potrzeb biznesowych – warsztaty
  • Rekomendowanie rozwiązań
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Opis założeń, wymagań (funkcjonalne i niefunkcjonalne) dla rozwiązań IT
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną
  • Współpraca i koordynacja zadań z zespołami projektowymi i użytkownikami końcowymi (biznes)
  • Współpraca z analitykami, kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Analityk biznesowo-systemowy)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Wysokie umiejętności analityczne,
    doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej lub biznesowo - systemowej (modelowanie procesów biznesowych, analiza wymagań,
    identyfikacja i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
  • Umiejętność tworzenia oraz koordynacji procesu wytwarzania dokumentacji projektowej
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia modeli zgodnie z notacją BPMN i/lub UML
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie, min. B2) – wymóg konieczny
Mile widziane:
  • Umiejętność opisu wymagań przy użyciu User Stories
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (Web Services)
Oferujemy:​
  • Zatrudnienie w oparciu o prace/B2B
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"