Analityk Danych

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Efektywne gromadzenie i analiza danych
  • Implementacja zaawansowanych metod analitycznych
  • Konstruowanie i prezentowanie precyzyjnych raportów
  • Innowacyjne rozwiązania analityczno-statystyczne
  • Współdziałanie z zespołami dla lepszej efektywności biznesowej
  • Kontrola poprawności i kompletności danych
Wymagania
  • Wyższe wykształcenie (matematyka/informatyka/statystyka/ekonometria)
  • Doświadczenie w analizie danych
  • Biegłość w narzędziach analitycznych (Excel, SQL, R, Python)
  • Skuteczne zarządzanie dużym wolumenem danych
  • Płynność w języku angielskim
  • Sprawne myślenie analityczne i rozwiązywanie problemów
Oferujemy
  • Pewne zatrudnienie i umowa o pracę
  • Pozytywna kultura pracy i wsparcie ekspertów
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Kompleksowy pakiet świadczeń (sport, zdrowie, itd.)
  • Programy rozwojowe i edukacyjne