Analityk

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Analityk
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/24/369
OBOWIĄZKI:
•Pozyskiwanie i obróbka danych;•Analiza zebranych danych i rekomendacja rozwiązań;•Wizualizacja danych;•Prezentacja wyników;•Udział w projektach dążących do optymalizacji procesów i procedur;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: Analiza finansowa firmy
Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim