Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Travel Advisor with Norwegian

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

wczoraj

Lava Group S.C

mazowieckie / Warszawa, Ursynów, Metro Stokłosy

praca w systemie RAKS współpracę z innymi działami firmy sprawdzanie wpłat, kontrola rozliczeń z klientami wysyłanie i wystawianie faktur archiwizacja...

Więcej informacji

Asystent/ka Prezesa

2024-09-17

ManpowerGroup

mazowieckie / Warszawa

Zadania: Zarządzanie kalendarzem Prezesa i organizacja spotkań Koordynacja korespondencji biznesowej i przygotowywanie odpowiedzi Tłumaczenie dokumentów...

Więcej informacji