Asystent kierownika robót montażowych

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/24/0515
OBOWIĄZKI:
Wspieranie przełożonego w planowaniu prac wewnętrznych zespołów montażowych, pomoc w koordynacji firm podwykonawczych oraz inne zadania wskazane przez przełożonego. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka malezyjskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : 280 godzin/miesięcznieZnajomość języka obcego: Malezyjski - w mowie: C2 - biegły; - w piśmie: C2 - biegły.

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku