Asystent nauczyciela przedszkola

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04183
OBOWIĄZKI:
opieka i pomoc dzieciom przy posiłkach , czynnościach higienicznych, przygotowywanie i prowadzenie zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Zaświadczenie o niekaralności

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie/wyższe,dobry kontakt z dziećmi praca z grupą dzieci,książeczka sanepid,zaświdczenie o niekaralności,minimum 1,5-2 lata w parcy z dziećmi komunikatywna znajomość języka polskiego.Obowiązki: opieka i pomoc dzieciom przy posiłkach , czynnościach higienicznych, przygotowywanie i prowadzenie zajęć.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 091 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy