Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Nowa Wola (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Nowa Wola
Numer: StPr/24/1832
OBOWIĄZKI:
REF PI Zakres:- asystent nauczyciela przedszkola,- opieka nad dziećmi w grupie,- pomoc w wydawaniu posiłków,- pomoc w czynnościach higieniczncych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne, kierunek: kurs opiekuna w żłobku/ asystent nauczyciela

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie