Ogłoszenie numer: 9247412, z dnia 2024-09-18

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się brukarstwem.

Brukarz

Miejsce pracy: Warszawa

 

Opis stanowiska

Zatrudnię brukarzy  i pomocnik brukarza na stałe na terenie Warszawy.

Wymagania

  • Doświadczenie co najmniej roczne.

Oferujemy

  • Stałą prace przez cały rok. 
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Travel Advisor with Norwegian

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Brukarz

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie / Żuromin

układanie ażurów, krawężników Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Brukarz

wczoraj

Budimex SA

mazowieckie / Pruszków

Zadania: Układanie, naprawianie, wykańczanie nawierzchni brukowej; Przestrzeganie zasad BHP; Dbanie o powierzony sprzęt. Aplikuj jeśli: Posiadasz...

Więcej informacji