Cukiernik - dekorator

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Nowa Iwiczna
Numer: StPr/24/0570
OBOWIĄZKI:
- ocena przydatności surowców (mąki pszennej, cukru, tłuszczu,jaj itd.) oraz przygotowywanie ich do produkcji- przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. kremów, polew,galaretek, owoców, marmolad, ponczów- formowanie i wypiek lub smażenie, w zaleznosci od rodzaju ciasta: przekładanie, nadziewanie różnymi masami, wykańczanie glazurą, galaretką, cukrem pudrem lub kuwerturą w zależności od rodzaju ciasta lub ciastek- ocena organoleptyczna poszczególnych faz procesu technologicznego, zapobieganie powstawaniu wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek,- regulowanie maszyn i urządzeń w zakresie utrzymania właściwych parametrów technologicznych, usuwanie drobnych usterek w zespołach mechanicznych elementów bezpośrednio stykających się z ciastem lub produkowanym nadzieniem lub polewą,- ocenianie sprawności techniczno-technologicznej maszyn i urządzeń ciastkarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Iwiczna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie