Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu
Cukiernik
Miejsce pracy: Zwoleń
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie ciast, utrzymanie czystości maszyn cukierniczych, porcjowanie wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cukiernik*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne


Wymagania inne:

umiejętności w zakresie przygotowywania ciast i wypieku, praktyka na stanowisku cukiernik

Miejsce pracy:

Zwoleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pomocnik cukiernika

2024-09-09

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie / Łaskarzew

organizacja stanowiska pracy i utrzymanie go w należytym porządku, przygotowywanie narzędzi i maszyn do pracy, obsługa pieca, kontrola jakości ciasta,...

Więcej informacji

Cukiernik

2024-09-02

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

mazowieckie / Zwoleń

przygotowywanie ciast, utrzymanie czystości maszyn cukierniczych, porcjowanie wyrobów gotowych Wymagania konieczne: Zawód: Cukiernik* Wykształcenie:...

Więcej informacji