Diagnosta / Elektromechanik samochodowy

Miejsce pracy: Płock
Podstawowe zadania:
  • Obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych, elektrycznych, hybrydowych zgodnie z technologią producenta;
  • Diagnozowanie usterek związanych z elektroniką w samochodzie;
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych;
  • Diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi;
  • Dbałość o stanowisko pracy i powierzone mienie.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie jako elektromechanik – co najmniej 2 lata;
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej;
  • Znajomość programów diagnostycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność i rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy:
  • Pakiet medyczny finansowany przez Prcaodawcę;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.